Of ‘De Tocht der tochten’ nu doorgaat of niet, we houden het hoofd graag warm. De Muur en hetiskoers.nl mogen vier klassieke wintermutsen van blueOn bike weggeven. Twee mutsen zijn voor de lezers van De Muur of hetiskoers.nl, de andere voor de schrijvers van hetiskoers.nl of De Muur. En jij mag deze weggeven.
De hetiskoers-vraag: welke schrijver wens jij een warm hoofd toe? Schrijf de naam van je favoriete schrijver van hetiskoers of De Muur als reactie onder dit bericht. Of stem komende vrijdag tijdens Cinema Hetiskoers in Amsterdam.
P.S. ‘Flikken of geflikt worden’ gaat hier niet op, je mag dus maar 1 keer stemmen… Je kunt tot en met a.s. donderdagavond stemmen via hetiskoers.nl, daarna alleen nog maar in Amsterdam tijdens Cinema Hetiskoers.
Michel Wuyts.
Die ene. Kom, hoe heet ze. Die altijd zo gilt.
Die kennen we niet ;)
*gilt*
Ja, die!
Is dat een muts? Oei, zo’n hoog hoofd heb ik niet. Ben bang dat ik onder het burkaverbod ga vallen als ik deze draag.
Bert Wagendorp. Voor z’n stukske vandaag in De Volkskrant. En de muts der mutsen heb ik al en die bevalt uitstekend.
Andre van den Ende. Dat blauwe crepepapier houdt de warmte immers ook niet echt vast.
+ 1 Voor z’n Unox- cq clenbuterolmutsen-stukkie van vanochtend.
Ik zit wel heel opzichtig naar zo’n muts te solliciteren he..
Ik zit met dat crepepapier en die unox-muts wel heel opzichtig naar zo’n muts te solliciteren he..
Ik zeg: Huub Bellemakers!
Goed idee!
Lidewij van Noord vanwege het prachtige verhaal over haar ontluikende liefde voor Thomas Voeckler.
+1
ik zeg Michel Wuyts, de beste schrijver van belgische wielerverhalen!
Léon Geuyen en Bas van Eijk, de geestelijk vaders van Hetiskoers, gun ik zeker een warm hoofdje.
Frank Heinen. En wees nu eerlijk, daar hoef ik toch geen argumenten voor aan te dragen?
Ik sluit me aan bij de Lideweij fans. Soms bijna poezie. En ze kan nog oprecht bewonderen, bijna als een kind, zonder ironie. Mooi!
Wiep Idzenga. Zoals al in de auteursbiografieën van De Muur beschreven staat zullen slechts details zijn verhalen nóg mooier maken.
Dank je, Sinisa, dat doet me halverwege deel 5 van de serie erg goed.
#DeMart
Ondanks alles schrijft hij wel mooie stukskes ;)
Dimitri Verhulst natuurlijk. Voor de Tour in alcoholscene in ‘De helaasheid der dingen’, zijn briljante wielercommentaren
Klaas Bakker
Klaas Bakker wens ik een warm hoofd toe!
ik wens klaas bakker een warm hoofd toe..
Klaas Bakker, heeft hij eindelijk een muts!
Ik zeg: JoostJan Kool!
Nieuw in het schrijverspeloton, maar heeft zichzelf direct naar de kopgroep gedemarreerd.
LEON GEUYEN !
Naast initiatiefnemer en begenadigd schrijver, ook nog eens drummert! Van een band met veel erg mooie liedjes: Gasoline Brothers. En hun ode aan Koos. Maar natuurlijk eerst om z’n schrijfwerk!
Die arme oortjes van Klaas Bakker, de man die werkt op tijden dat er mutsen verkocht worden, kunnen best wat verwarming gebruiken.
Ik zou de wintermuts van blueOnbike weg willen geven aan Peter Ouwerkerk voor zijn grote bijdrage aan het bijzondere en soms ontroerende boek : Joop Zoetemelk, een open boek.
Klaas Bakker verdient een mutske!
Klaas Bakker houdt zelfs onder een lekker warme muts het hoofd nog koel! Hij wordt je gegund jongen!
Muts der mutsen voor boekjesschrijver pur sang: Mart Smeets, als trootsprijs voor het niet doorgaan van de Elfstedentocht !!!
Frank Heinen!
Michel Wuyts, Vlaamse poëzie
Frank Heinen.