Dankzij het coronavirus (en de daaruit voortvloeiende maatregelen) is de wielerkalender 2020 behoorlijk op de schop gegaan. De herziene wieleragenda ziet er nu als volgt uit voor de mannen en vrouwen.

Via Inrng kun je trouwens de wielerkalender 2020 in je digitale agenda laten lopen.

Update: 7 juli 2020

Mannen

Juli

  • 23-26: Sibiu Cycling Tour
  • 28 juli – 1 augustus: Ronde van Burgos
  • 29 juli – 9 augustus: Ronde van Portugal

Augustus

  • 1: Strade Bianche
  • 1-4: Ronde van Occitanië
  • 2: Circuito de Getxo
  • 5: Milaan-Turijn
  • 5-9: Ronde van Polen
  • 6: Mont Ventoux Dénivelé
  • 6-8: Ronde van Tsjechië
  • 7-9: Tour de l’Ain
  • 8: Milaan-San Remo
  • 12-16: Critérium du Dauphiné
  • 15: Ronde van Lombardije
  • 18: GP Zottegem
  • 18: Ronde van Emilia
  • 18-21: Ronde van de Limousin
  • 20: Gran Piemonte
  • 24: Classic Alpes-Maritimes (Frankrijk)
  • 24-28: EK wielrennen
  • 24-29: Ronde van Indonesië
  • 25: Bretagne Classic
  • 27: Ronde van Poitou-Charentes
  • 29: Druivenkoers
  • 29: Trofeo Matteotti
  • 29 augustus – 20 september: Tour de France
  • 29 augustus – 2 september: Ronde van Hongarije
  • 29 augustus -5 september: Ronde van China (1)
  • 30: Brussels Cycling Race
  • 30: Memorial Pantani

September

  • 1-5: Ronde van Denemarken
  • 1-5: Settimana Coppi e Bartali
  • 4-7: Belgrado Banjaluka
  • 6: Ronde van de Doubs
  • 6: Maryland Cycling Classic
  • 7-14: Tirreno-Adriatico
  • 7-13: Ronde van China (2)
  • 8-13: Ronde van Roemenië
  • 11: GP Québec
  • 12: Eurométropole Tour
  • 13: GP Montréal
  • 13: Antwerp Port Epic
  • 13: GP Fourmies
  • 15-19: Ronde van Luxemburg
  • 16: GP van Wallonië
  • 16: Ronde van Toscane
  • 16-19: Ronde van Slowakije
  • 17: Coppa Sabatini
  • 19: Primus Classic
  • 20-27: WK
  • 20: Ronde van de Apennijnen
  • 20: Gooikse Pijl
  • 20: GP d’Isbergues
  • 22: Regione Lombardia
  • 22: Parijs-Camembert
  • 23: Omloop van het Houtland
  • 27: Parijs-Chauny
  • 29-3 oktober: BinckBank Tour
  • 29-4 oktober: Ronde van Kroatië
  • 30: Waalse Pijl

Oktober

  • 3: EuroEyes Cyclassics Hamburg
  • 3-25: Giro d’Italia
  • 4: Luik-Bastenaken-Luik
  • 4: Tour de Vendée
  • 6: Binche-Chimay-Binche
  • 7: Brabantse Pijl
  • 8: Parijs-Bourges
  • 10: Amstel Gold Race
  • 11: Gent-Wevelgem
  • 11: Parijs-Tours
  • 12: Ordiziako Klasika
  • 14: Scheldeprijs
  • 18: Ronde van Vlaanderen
  • 18: Japan Cup
  • 18: Chrono des Nations
  • 20 oktober – 8 november: Vuelta a Espana
  • 21: Driedaagse Brugge-De Panne
  • 25: Parijs-Roubaix

November

  • 5-10: Ronde van Guangxi

Vrouwen

Augustus

  • 1: Strade Bianche
  • 26: GP de Plouay
  • 29: La Course

September

  • 1-6: Boels Ladies Tour
  • 11-19: Giro Rosa
  • 30: Waalse Pijl

Oktober

  • 4: Luik-Bastenaken-Luik
  • 10: Amstel Gold Race
  • 11: Gent-Wevelgem
  • 18: Ronde van Vlaanderen
  • 23-25: Ronde van Chongming
  • 25: Parijs-Roubaix

November

  • 6-8: Madrid Challenge by la Vuelta
  • 10: Ronde van Guangxi