De wielerkalender 2021 voor mannen en vrouwen ziet er – onder voorbehoud uiteraard – als volgt uit. Via Inrng kun je trouwens de wielerkalender 2021 met één klik in je digitale agenda laten lopen.

Mannen

Februari 2021:
03-07: Ster van Bessèges
11-14: Tour de la Provence
14: Clasica de Almeria
19-21: Tour des Alpes Maritimes et du Var
21–27: UAE Tour
27: Omloop Het Nieuwsblad
27: Drôme Classic
28: Kuurne-Bruxelles-Kuurne
28: Ardèche Classic

Maart 2021:
02: GP Le Samyn
03: Trofeo Laigueglia
06: Strade Bianche
07: GP Industria & Artigianato
07: GP Monseré
7-14: Paris-Nice
10-16: Tirreno-Adriatico
17: Nokere Koerse
19: Bredene Koksijde Classic
20: Milaan-Sanremo
22-28: Volta Ciclista a Catalunya
23-27: Settimana Internazionale Coppi e Bartali
24: Driedaagse Brugge-De Panne
26: E3 BinckBank Classic
27: Classic Loire Atlantique
28: Gent-Wevelgem
28: Cholet – Pays de la Loire
31: Dwars door Vlaanderen
31 mrt-03 apr: Ronde van Sicilië

April 2021:
01-06: Tour of Thailand
03: Gran Premio Miguel Indurain
04: Trophée Harmonie Mutuelle
04: Ronde van Vlaanderen
05: Ronde van Moeskroen
05-10: Itzulia Basque Country
07: Scheldeprijs
11: Klasika Primavera de Amorebieta
11: Parijs-Roubaix
11-18: Ronde van Turkije
13: Paris – Camembert
14: Brabantse Pijl
18: Amstel Gold Race
19-23: Tour of the Alps
21: Waalse Pijl
25: Luik-Bastenaken-Luik
27 apr-2 mei: Ronde van Romandië
30 apr-2 mei: Vuelta Asturias

Mei 2021:
01: Eschborn-Frankfurt
04-09: 4 Dagen van Duinkerken
8-30: Giro d’Italia
12-16: Tour de Hongrie
13: Circuit de Wallonie
15: Grand Prix du Morbihan
16: Tro-Bro Léon
19-24: Ronde van Noorwegen
22: Veenendaal-Veenendaal Classic
22: Tour du Finistère
23: Boucles de l’Aulne-Châteaulin
23: GP Marcel Kint
23-30: Ronde van Japan
24: Ronde van Limburg
24: Classic Alpes-Maritimes
27-29: Ronde van Estland
27-30: Boucles de la Mayenne
30 mei-6 jun: Critérium du Dauphiné

Juni 2021:
04: GP des Kantons Aargau
05: Heistse Pijl
05: Ronde van Zeeland
06: Elfstedenronde
06: Rund um Köln
06-13: Ronde van Zwitserland
08: Mont Ventoux Dénivelé Challenge
09-13: Baloise Belgium Tour
09-13: ZLM Tour
09-13: Ronde van Slovenië
10-13: La Route d’Occitanie
14-18: Adriatica Ionica Race
24: Giro dell’Appennino
26 jun-18 jul: Tour de France
26 jun-01 jul: Tour of Austria
27: Gran Premio Città di Lugano
31: Clasica San Sebastian

Juli 2021:
03-06: Sibiu Cycling Tour
04-11: Tour of Qinghai Lake
11: Slag om Norg
14-18: Settimana Ciclistica Italiana
18: Volta Limburg Classic
20-24: VOO-Tour de Wallonie
25: GP Pino Cerami
25: Villafranca-Ordiziako Klasika
26 jul-01 aug: Tour of Utah
27-29: Vuelta a Castilia y Leon
29-31: Tour de l’Ain

Augustus 2021:
01: Circuito de Getxo
03-07: Ronde van Burgos
04-15: Ronde van Portugal
05-08: Arctic Race of Norway
09-15: Ronde van Polen
10-14: Ronde van Denemarken
14 aug-5 sep: Vuelta a España
15: La Polynormande
17: Egmont Cycling Race
17-20: Ronde van de Limousin
22: Cyclassics Hamburg
22: Johan Museeuw Classic
24: Druivenkoers
24-27: Tour Poitou-Charentes
26-29: Ronde van Duitsland
29: GP Jef Scherens
29: Bretagne Classic – Ouest-France
30 aug-04 sep: Turul Romaniei
30 aug-05 sep: BinckBank Tour

September 2021:
05: Maryland Cycling Classic
05: Tour du Doubs
05-12: Tour of Britain
10: GP Cycliste de Québec
12: GP Cycliste de Montréal
12: GP de Fourmies
12: Schaal Sels
14-18: Ronde van Slowakije
14-18: Ronde van Luxemburg
15: GP de Wallonie
15: Giro della Toscana
16: Coppa Sabatini
17: Kampioenschap van Vlaanderen
18: Memorial Marco Pantani
18: Primus Classic
19: Gooikse Pijl
19: GP d’Isbergues
19: Trofeo Matteotti
26: WK wegwedstrijd Leuven
26: Classique Paris-Chauny
28 sep-03 okt: Cro Race
29: Coppa Agostoni

Oktober 2021:
02: Giro dell’Emilia
03: Sparkassen Münsterland Giro
03: Tour de Vendée
03: GP Bruno Beghelli
03: Famenne Ardenne Classic
04: Coppa Bernocchi
05: Tre Valli Varesine
05: Binche-Chimay-Binche
06: Milano-Torino
07: Parijs-Bourges
07: Gran Piemonte
09: Ronde van Lombardije
09-12: Ronde van Taihu Lake
10: Kempen Classic
10: Parijs-Tours
12-16: Giro di Sardegna
14-19: Tour of Guangxi
17: Japan Cup Cycle Road Race
17: Chrono des Nations

Vrouwen

Februari:
07: Vuelta CV Feminas
27: Omloop Het Nieuwsblad

Maart:
02: GP Le Samyn
06: Strade Bianche
09-12: Healthy Ageing Tour
17: Nokere Koerse
21: Omloop van de Westhoek
21: Trofeo Alfredo Binda
25: Driedaagse Brugge-De Panne
28: Gent-Wevelgem
31: Dwars door Vlaanderen

April:
04: Ronde van Vlaanderen
05: Ronde van Moeskroen
07: Scheldeprijs
08-10: Ronde van Thailand
11: Parijs-Roubaix
14: Brabantse Pijl
18: Amstel Gold Race
21: Waalse Pijl
24: Omloop van Borsele
25: Luik-Bastenaken-Luik
30 apr-02 mei: Ceratizit Festival Elsy Jacobs

Mei:
04-08: Bretagne Ladies Tour
06-08: Tour of Chongming Island
09: GP Ciudad de Eibar
09: Trofee Maarten Wynants
11: Emakumeen Nafarroako
12: Navarra Women’s Elite Classics
14: La Classique Morbihan
15: GP du Morbihan Féminin
18: Durango – Durango Emakumeen Saria
21: Veenendaal-Veenendaal
20-23: Ronde van Burgos
25-30: Lotto Thüringen Ladies Tour

Juni:
03: Chrono Féminin de la Gatineau
04: Tour de Gatineau
05-06: Ronde van Zwitserland
06: Dwars door de Westhoek
7-12: Women’s Tour
13: Flanders Diamond Tour
24-27: Lotto Belgium Tour
27: La Course by Le Tour de France

Juli:
02-11: Giro d’Italia
08-11: Baloise Ladies Tour

Augustus:
07: Postnord UCI WWT Vårgårda West Sweden TTT
08: Postnord UCI WWT Vårgårda West Sweden RR
12-15: Ladies Tour of Norway
22: MerXem Classic
24-29: Boels Ladies Tour
26-29: Colorado Classic
30: GP de Plouay

September:
03-05: Ceratizit Madrid Challenge by La Vuelta
08-14: Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche
25: WK wegwedstrijd Leuven

Oktober:
03: Gran Premio Bruno Beghelli
17: Chrono des Nations
19: Tour of Guangxi


Schrijf je in op onze nieuwsbrief!



Of doneer! (*verantwoording)

Bedrag