Foto Scorito

Giropool | Boemeltrein pakte zege, Teuns nadert Hilgeman en Bokke

Afgelopen zondag streden drie man om de dagzege: Teuns, Eerrriiikkkkk en Boemeltrein. Het was een dag waarop de avonturiers het verschil maakten en met Filippo Zana als kopman en Christian Scaroni als luitenant trok de Boemeltrein in Asiago aan het langste eind, kort gevolgd door Eerrriiikkkkk met Teuns als lachende derde, want hij maakte weer veel terrein goed op ons leidende tweetal.

Klassementsleider Hilgeman startte de etappe al met een mannetje minder, want hij stelde de afgehaakte Giulio Ciccone op. Bokke had de Italiaanse klimmer wijselijk aan de kant gehouden, maar als hij Scaroni en Filippo Fiorelli wel het vertrouwen had gegeven, had hij de leiderstrui kunnen terugveroveren en misschien zelfs meegedaan om de dagzege.

Omdat Bokke Scaroni en Fiorelli daarentegen rust gaf op het bankje, blijft Hilgeman dus het klassement aanvoeren en sluit Teuns zich weer bij de twee aan. Boemeltrein haakt intussen zijn wagonnetje aan bij de achtervolgende groep met daarin Peter Vissers, Lé, bert, jazzperzz, Grumpey, Eerrriiiikkkkk, Xhanthor en Romano Boshove.

Na de rustdag van maandag breekt dinsdag de loodzware derde week aan. In deze laatste zes etappes zal moeten blijken welke mannen om de eindzege gaan strijden en – misschien wel belangrijker nog – welke ploegleiders de juiste pionnen naar voren geschoven hebben.

Foto Scorito
Foto Scorito

Lees ook van Sander Grasman

Giropool | Rikc beste van kopgroep, Teuns slaat gat op de rest

Espresso | Een stevig bord comfort food om bergen mee over te komen