Service Course (Materiaal)
Ride like Roglic – Specialized lanceert Red Bull Bora Replica TDF collectie
Specialized komt met iets tofs voor de Tour van 2025. Sponsorteam Red Bull-Bora-Hansgrohe (mond vol) krijgt een limited edition outfit en daar hoort ook een helm en fiets bij. Jij kunt er net zo sjiek bij rijden als Roglic en zijn teammaten, want de replica’s van de de uitrusting zijn gewoon te koop!

Hoe ziet de collectie eruit?
-
Replica S-Works Tarmac SL8 in een nieuw blauw ‘sticker slap’ ontwerp. Dit is een limited edition – er zijn er 500 van en die zijn genummerd. Uiteraard in de uitvoering met SRAM RED AXS en Roval Rapide CLX III wielen.
-
Een volledig kledingontwerp, exclusief voor deze Tour, met een eerbetoon aan het Franse voetbal. Dit is hetzelfde S-Works tenue als waarin de renners zullen rijden.
-
De Evade 3 helm, geïnspireerd op de legendarische Red Bull-helm.
De collectie is nu te koop, maar houd je vast: de items zijn bepaald niet gratis:
Item | Items | EUR |
Fiets | TARMAC SW LTD TD | €15.499 |
Helm | SW EVADE 3 LTD HLMT | €289 |
Bib Short | RBH BIB SHORT MEN TDF LTD | €249 |
Wielershirt | RBH RACE JERSEY SS TDF LTD | €229 |
Meer weten? Op de site van Specialized vind je alles: https://www.specialized.com/us/en/s-works-tarmac-sl8-ltd-red-bull-2025-tdf/p/4293988?color=5467505-4293988