Foto Scorito

Algemeen

Giropool | Bokke ook in sprintetappe de beste

Met een tweede opeenvolgende dagzege onderstreept ploegleider Bokke zijn uitstekende start van deze Giro d’Italia. Na zondag de beste te zijn in een Albanese heuveletappe, was hij vandaag de sterkste op vlakke Italiaanse bodem. Achter Michiel Hilgeman op naar een tweede plek. Hij nam die plek over van bert, die nu derde staat.

Hoewel Teuns11 als enige de verrassende etappewinnaar Casper van Uden in zijn ploeg had, kwam hij een banddikte te kort om zich voor het eerst deze Giro de beste van de dag te noemen. Wel maakte hij met zijn tweede plek een mooie sprong naar de subtop van het klassement.

Een paar ploegleiders zullen niet blij zijn geweest met het declasseren van Max Kanter. De Duitse sprinter zou onreglementair gesprint hebben en werd teruggezet naar de 103e plek, waarmee de spelers die hem vandaag opgesteld hadden 32 punten aan hun neus voorbij zagen gaan.

In de etappe van Ceglie Messapica naar Matera zal het zijn voor de sprinters die een beklimming over komen of voor puncheurs. Gezien de afgelopen dagen lijkt dat een kolfje naar de hand van Bokke, maar misschien kunnen enkele mannen die vooralsnog hun kruit droog hebben gehouden verrassen en zien we wat andere ploegleiders strijden om de dagzege.

Foto Scorito

Lees ook van Sander Grasman

Giropool | Bokke ook in sprintetappe de beste

Algemeen

Espresso | Wandelen door de smalle steegjes van Alberobello

Espresso