Fietsinspiratie TV

#hiktv episode 9: Danny Nelissen over de klassiekers

Vanavond om 20:30 uur live op Youtube, Facebook én Twitter: De negende aflevering van Het is Koers! TV oftewel #HIKTV! Uw hosts Bastiaan Gaillard en Maarten Visser gaan met Danny Nelissen een blik werpen op de klassiekers. De titanenstrijd tussen Wout van Aert en Mathieu van der Poel staat op het punt van beginnen. Wat verwacht Danny van dit mooie duel?

Heb je vragen voor Danny en over de klassiekers? Stel ze tijdens de uitzending en wie weet geven wij antwoord op jouw vraag.

Heb je vragen, opmerkingen of feedback over de show. Laat het gerust weten en stuur een e-mail naar tv@hetiskoers.nl. We vinden het leuk om iets te horen.

Genoten van de show?

Steun ons met een donatie 😀

[doneren_met_mollie]

Bekijk ook

De 8 november jarige Jan Raas en de Tourstart die in het water viel (letterlijk én figuurlijk)

Leiden 1978: regen, ruzie en Raas. Hoe een natte proloog, Franse koppigheid en Corry Konings samen een Tourstart schreven om nooit te vergeten.

Wielercultuur

De koers waar Frans Maassen een gitaar won – Torhout-Werchter Classic

Een luipaardshirt, elektrische gitaren en een podium vol rocksterren. Hoe Herman Schueremans de Ronde van België veranderde in een popfestival.

Koersverhalen Wielercultuur